Çorlu Eşya Taşıma

Çorlu Evden Eve Nakliyat; eşya taşımacılığı sektöründe bir çalışma sistemi olarak bilinmektedir. Ancak bu durum nakliye firmalarınca bilinip, eşyalarını taşıtan müşterilerimizce genel itibariyle açıkça bilinmemektedir.

Peki evden eve nakliyat sistemi ne demek? evden eve nakliyat sistemi mevcut evinizde bulunan kırılabilecek eşyalarınızın( mutfak eşyanınız, yemek takımlarınız), kıyafetlerinizin, avizelerinizin, perdelerinizin, beyaz eşyalarınızın ve bütün mobilyalarınızın uygun şekilde demonte olması gerekenlerin demontesi, bağlantıları sökülmesi gerekenlerin bağlantıları söküldükten sonra firmamız tarafından paketlemeler, kolilemeler ve ambalajlamalar yapılır.

Sizin bu noktaya kadar hiç bir çalışma yapmanıza gerek yoktur. Eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından taşınmaya hazır hale getirildikten sonra eşya taşımacılığı  için özel tasarlanmış tamamen kapalı ve içerisi eşya taşımacılığı için uygun tasarlanmış çelik kasalı araçlarımıza yüklenir. Yeni evinize transfer gerçekleştirildikten sonra  mobilyalarınızın tamamının montajları ve kaba dizaynı firmamızca yapılır. Beyaz eşyalarınızın uygun şekilde bağlantıları tarafımızca yapılır.


Kolilenmiş olan eşyalarınız evinizin hangi bölümünden alınmış ise üzerine yazılan notlara göre yeni evinizde ilgili yere olduğu gibi bırakılır. Bu sistemde sizlere sadece kolilerinizi açıp raf dizaynlarınızı yapmanız kalacaktır. Avize ve perdelerin bağlantıları farklı bir uzmanlık alanı gerektirdiğinden standart evden eve nakliyat sistemine dahil değildir. Ancak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda firmamız ekstra hizmetler olarak kolilerin açılıp dizaynlarının yapılması, avize ve perdelerin alanında uzman personelce bağlantılarının yapılması alanlarında da hizmet sunmaktadır.


Firmamız Çorlu Evden Eve Nakliyat, hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz expertiz randevusu oluşturulur, Evizinize gelen experimiz eşyalarınıza bakar ve nihai rakamı söyler mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır. sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saatlerin evinize gelip eşyalarınızı taşımaktadır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tekirdağ Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Anıl Çevre Düzenleme

Çorlu Ofis Mobilyaları